اختتامیه دوره تربیت معلٌم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم
اختتامیه دوره تربیت معلٌم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم

تاریخ انتشار :۱۳۹۹/۱۰/۲۱
اختتامیه دوره تربیت معلٌم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم

اختتامیه دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در  مؤسسه قرآنی احسن الحدیث


روز جمعه 19 دی ماه ساعت 12:30  جلسه اختتامیه دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی با حضور استاد سید محسن موسوی بلده و تلاوت استاد سیدحسین موسوی بلده و توضیحات جناب آقای نادی نماینده امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

این دوره در تکمیل آموزش‌های عمومی و برخی دروس مطالعاتی و غیر حضوری  با تدریس استاد سید یوسف درود؛ مجموعا در 96 ساعت آموزشی برگزار گردید.

داور بین‌المللی مسابقات قرآن استاد سیدمحسن موسوی بلده؛ این دوره را  زیربنایی ترین دوره ویژه معلمین عزیز یاد کردند و همچنین در  تاثیر بسزای جذب و هدایت قرآن آموزان توسط معلمین روخوانی و روانخوانی نکاتی را اشاره نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر نادی به عنوان مدعو و ناظر دوره یاد شده از ویژگی های برگزاری این دوره‌ها به صورت مجازی نکاتی را بیان نمودند.

این دوره از روز 10 دی در سامانه امجد جهاد دانشگاهی به صورت مجازی برگزار شد و با تکمیل ظرفیت کامل مورد استقبال قرآن پژوهان قرار گرفت.

به شرکت کنندگان در پایان دوره مدرک تربیت معلم روخوانی به صورت مشترک  سازمان تبلیغات و مؤسسه قرآنی احسن الحدیث با امضای طرفین اعطاء خواهد شد.

این مؤسسه در دوران کرونا دوره‌های مختلف تربیت معلم را برگزار نموده که هفته گذشته دوره تربیت معلّم تجوید با حضور استاد موسوی بلده به اتمام رسیده و دوره های تربیت معلم صوت ولحن و حفظ با حضور اساتید آقایان احمد ابوالقاسمی و مهدی بحرالعلوم جهت برگزاری در حال تکمیل ظرفیت است.

مؤسسه قرآنی احسن الحدیث به صورت مستمر از قرآن پژوهان و علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آموزش قرآن کریم، تربیت معلم و مربی در رشته های مختلف، تربیت استاد، تربیت داور و دوره‌های ارتقاء و بازآموزی با اعطای گواهینامه برگزار مینماید.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام از طریق زیر اقدام نمایند.

جهت ثبت نام به دایرکت پیام ارسال نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 02133326140 (از ساعت 14 تا 18 روزهای شنبه تا چهارشنبه) و 09195526526 تماس حاصل نمایید.

ahsanolhadith.ir🌐

💠 https://t.me/ahsanolhadith_ir

️https://www.instagram.com/ahsanolhadith_ir