تربیت معلّم تجوید
تربیت معلّم تجوید

تاریخ انتشار :۱۳۹۹/۰۹/۰۳
تربیت معلّم تجوید

افتتاحیه تربیت معلّم مجازی تجوید


آغاز دوره تربیت معلّم تجوید

دوره تربیت معلّم تجوید به صورت مجازی و با حضور شرکت کنندگان این دوره از سراسر کشور در فضای آموزشی مجازی و به صورت آنلاین در موسسه قرآنی احسن الحدیث  در سامانه آموزش مجازی، با حضور  استاد سیدمحسن موسوی بلده در روز یکشنبه 2 آذر  افتتاح گردید.

آیین افتتاحیه دوره با تلاوت آیات قرآن کریم توسط قاری بین‌المللی استاد محمدرضا پورزرگری آغاز گردید. 

ایشان قبل  از تلاوت ضمن تشکر از استاد موسوی بلده به عنوان استاد خود در دوران نوجوانی به نقل خاطرات آموزشی شیرین و سازنده در آموزش پذیری از استاد موسوی بلده پرداختند.

در این جلسه  جناب آقای سید یوسف درود، مدیر آموزش و پژوهش مؤسسه  نکاتی را پیرامون نحوه ورود قرآن پژوهان در این دوره ذکر نموده و در خصوص شرکت در دوره‌های تربیت معلم در فضای مجازی که به علت محدودیت های جاری برگزار می‌گردد, بیان نمودند.

از ویژگی های برگزاری دوره‌های آموزشی گردهمایی از سراسر کشور در فضای مجازی بوده و همچنین شرکت کنندگان می‌توانند با استفاده از وسایل کمک آموزشی نظیر نرم افزارهای آموزشی مرتبط و ارسال فایل توسط استاد در این فضا نام برد.

کاهش هزینه های رفت و آمد و اسکان از دیگر مزایای برگزاری در دوره‌های مجازی می‌باشد.

مؤسسه قرآنی احسن الحدیث طراح برگزاری دوره‌های تربیت معلم در رشته های قرائت شامل روخوانی و روانخوانی تجوید و صوت و لحن و رشته حفظ قرآن کریم و رشته ترجمه، مفاهیم و تدبر قرآن کریم می‌باشد.

دوره های یاد شده به صورت مستمر و بدون محدودیت و با انجام مشاوره و سنجش ورودی جهت علاقه مندان به فراگیری آموزش قرآن کریم یا تربیت معلم, مربی و تربیت داور در مؤسسه قرآنی احسن الحدیث برگزار می‌گردد.

لازم به ذکر است دوره تربیت معلّم تجوید 48 ساعت آموزشی در 8 روز و در طول سه هفته متوالی در حال برگزاری است. 

پس از اتمام دوره به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر اعطاء می‌گردد. 

راه‌های ارتباطی جهت مشاوره، سنجش و پیش ثبت نام از طریق سایت مؤسسه احسن الحدیث http://ahsanolhadith.ir/ و شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام و سروش و ایتا به آدرس ahsanolhadith_ir  و همچنین شماره تلفن 09195526526 و 02133326140 ؛میسر است.